WESELA

W tym wyjątkowym dniu pragniemy zadbać o każdy szczegół. W muzyczną podróż zabierzemy wszystkich gości i stworzymy razem niezłe show!

Świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Gramy wyłącznie 100% live w pięcioosobowym składzie. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem nagłośnieniowym oraz oświetleniowym. W ramach oferty, specjalnie dla Was, przygotujemy dowolną piosenkę na Pierwszy taniec oraz na życzenie. Nasza oferta dotyczy również prowadzenia wesela oraz zabaw. Zawsze dokładamy wszelkich starań, by współpraca z nami była przyjemna i owocna.

Decydując się na nasz zespół otrzymujecie Państwo:

• Muzykę na żywo,
• Pełne zaplecze sceniczne (oświetlenie, nagłośnienie…),
• Konferansjerkę – profesjonalne prowadzenie wesela bez niesmacznych żartów wprowadzających gości w zakłopotanie,
• Wysoką kulturę pracy,
• Elastyczny repertuar dostosowany ,,na bieżąco’’ do gości,
• Pełne zaangażowanie.

Zachęcamy i zapraszamy na nasze próby, na których mogą Państwo posłuchać nas na żywo i porozmawiać – odbywają się one w Czarnym Borze, niopodal Wałbrzycha.
Jeżeli chcą nas Państwo poznać jeszcze lepiej to zachęcamy do poniższej lektury:

ZESPÓŁ/WODZIREJ – nasza oferta obejmuje prowadzenie wesela – powitanie, toasty, oczepiny, podziękowania dla rodziców, zapowiedzi, dedykacje, zabawy, animacje tanecze. Robimy to w eleganckim stylu, na wysokim poziomie i bez niesmaczych żartów. Posiadamy listę ponad 20 zabaw do wyboru, jednak na życzenie możemy poprowadzić także inne. Chętnie przygotujemy je dla Was.

REPERTUAR – na naszej stronie internetowej znajdą Państwo aktualny repertuar. Znajduje się na nim około 90 utworów od lat 60-tych do hitów współczesnych. Zazwyczaj na weselu gramy około 60 z nich. Obserwując gości, dostosowujemy piosenki/gatunki do tych, przy których najlepiej się bawią. Jest to dla nas priorytetem!

SCENARIUSZ – od momentu podpisania umowy, jesteśmy do Państwa dyspozycji i służymy pomocą przy organizacji wesela. Gramy na weselach już od wielu lat i chętnie podzielimy się wiedzą i dowiadczeniem w tym zakresie. Przed weselem ustalamy wszystkie szczegóły. Im więcej ustalimy na początku, tym lepiej wszystko wyjdzie tak, by miało ręce i nogi ;).

PRZERWY/DŁUGOŚĆ BLOKÓW – gramy po 5 utworów w 1 bloku, który zazwyczaj trwa 20 min. Przerwa trwa u nas 15 minut. Wiemy, że jest to najlepsze rozwiązanie dla naszych gości, którzy chcą złapać oddech po parkietowych szaleństwach. Co ważne, nie przerywamy, gdy parkiet jest pełen a goście chętni dalszej zabawy. Gramy dla was dalej lub dołączamy do was na parkiecie z animacjami tanecznymi. Nie przedłużamy także utworów w nieskończoność. Lepiej zagrać dwa super utwory niż jeden. Podczas wesela jesteśmy do waszej dyspozycji i w każdej chwili możecie podejść i zasugerować dłuże/krótsze bloki czy przerwy. Łączy się to z kolejnym punktem naszej lektury a zatem….

KOORDYNACJA – w czasie przyjęcia weselnego pozostajemy w kontakcie nie tylko z Wami ale również z obsługą. Dostosowujemy wówczas czas gry tak, by np. goście mogli zejść z parkietu i na swoich stołach zastali ciepły posiłek. Czas przerwy zostaje także wydłużony tak, by goście spokojnie mogli się nim posilić. Ustalony wcześniej harmonogram imprezy jest bardzo ważny ale istotne jest też dla nas reagowanie i koordynowanie wesela, co leży po stronie naszego wodzireja. Jeżeli skorzystacie z usług np. Wedding Plannera to oczywiście chętnie nawiążemy z nim współpracę by wasze przyjęcie było niezapomniane.

MUZYKA W PRZERWACH – w przerwach serwujemy muzykę pozytywnie nastrajającą (np. Jazz, funky) aż po współczesne, często romantyczne hity. A wszystko to po to by umilić naszym gościom czas przy stolikach.

SPRZĘT – mamy pełne nagłośnienie, oświetlenie sceny i parkietu a także całą masę innego sprzętu, który ledwo mieści się w naszych samochodach. Zawsze zabieramy też sprzęt zapasowy by o nic się nie martwić. Nie używamy natomiast laserów, które często psują dobre ujęcia fotografom. A pamiętajmy, jest to jedyny, tak wyjątkowy wieczór i nic nie może go zepsuć.

MUZYKA I ZAŁOGA – kochamy muzykę, jest ona największą pasją każdego z nas. Gramy na żywo co daje nam niezwykłą okazję do wyrażenia emocji, zarażenia Was energią i stworzenia razem z wami niezwykłego show. Nasze występy są zawsze dopracowane i wykonywane na najwyższym poziomie. W repertuarze mamy wszystkie gatunki muzyczne, które na bieżąco uzupełniamy najnowszymi hitami. Poza tym jesteśmy muzykami zawodowymi. Graliśmy u boku takich artystów jak m.in.: Brathanki, Oddział Zamknięty, Krystyna Prońko, Zbigniew Wodecki, Hanna Banaszak, Skaldowie.

ALKOHOL – utarło się w naszym kraju, że kapela ,,lubi sobie wypić na przyjęciu’’. Nie raz pewnie byli Państwo świadkami muzyków, którzy ledwo trzymali się na nogach. Uważamy, że jest to niedopuszczalne! Dbamy o naszą reputację i dobre imię zespołu. Dbamy o to by przyjęcie było wyjątkowe i fantastyczne. Jesteśmy profesjonalistami i takie zachowania są dla nas absolutnie niedopuszczalne.

PREZENTACJA – zachęcamy do odsłuchania naszego demo jak i obejrzenia filmów. Uważamy natomiast, że nie zastąpi to Państwu prezentacji na żywo, podczas której możecie, bez jakichkolwiek ,,sztuczek’’, ,,remixów’’ które stosuje się nagrywając w studio, posłuchać nas i poczuć naszą energię. Zapraszamy!

PODSUMOWANIE – uważamy, że Para Młoda jako organizator imprezy ma decydujący wpływ na jej przebieg. W dniu wesela natomiast chcemy żebyście świetnie się bawili i nie martwili o nic. Nie ograniczamy się jedynie do zagrania setów i czekania na jakiekolwiek informacje od Was. To my pilnujemy wszystkiego i zerkamy na zegarki by wszystko szło zgodnie z planem. Zależy nam na zadowoleniu Waszym jak i waszych gości. To nasz główny cel. Tworzymy wspólną drużynę. Decydując się na nasz zespół otrzymujecie nasze wsparcie i lojalność.

Pozdrawiamy!

POTRZEBUJESZ ZESPOŁU NA IMPREZĘ OKOLICZNOŚCIOWĄ LUB WESELE?

Skontaktuj się z nami!